S100 Водоотпорен спреј за заштита на текстил, кожа 300мл
  • S100 Водоотпорен спреј за заштита на текстил, кожа 300мл

S100 Водоотпорен спреј за заштита на текстил, кожа 300мл

890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
Производител: S100
Шифра на производ: DW3470
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Долготрајна за штита сите видови текстил и кожа од вода, нечистотии и маснотии.

UV заштита од избледување на текстилот

Корисно за секој вид на опрема: текстилни јакни, кожни јакни и одела, чизми, ракавици, шатори и слично.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS