Контакт

Локација

Адреса:
Maxima
Максима ЛТД ДООЕЛ
бул. Борис Трајковски 24 / 1
1000 Скопје
Македонија
Телефон:
02 2653 253

Факс:

Контакт формулар

Име:


Адреса на е-пошта:


Порака:


Внесете го кодот во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS