Масла за мотоцикли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Масло 4Т IP Superbike 4 Full Synt
100% синтетичко моторно масло кое обезбедува високо квалитетно подмачкување во мулти вентилските 4-т..
570 ден.
без ДДВ: 483 ден.
Масло 2Τ IP Scooter 2
Синтетичко масло за новата генерација двотактни мотори со автоматски миксер. Специјално дизајниран з..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS