S100

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
S100 Водоотпорен спреј за заштита на текстил, кожа 300мл
Долготрајна за штита сите видови текстил и кожа од вода, нечистотии и маснотии. UV заштита од изб..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
S100 Марамица за чистење на визири и кациги
Ги остава површините совршено чисти без гребаници. ..
100 ден.
без ДДВ: 85 ден.
S100 Спреј -Пена за чистење на внатрешност на кацига 300мл
Ефективно ги отстранува сите нечистотии Го отстранува непријатниот мирис и го заменува со свеж ми..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Спреј - Восок за заштита на мат бои Lampa S100 Matt-Wax Spray 250ml
S100 Matt wax spray - 250 ml Provides long term protection from environmental influence..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS