S100 Марамица за чистење на визири и кациги

S100 Марамица за чистење на визири и кациги

100 ден.
без ДДВ: 85 ден.
Производител: S100
Шифра на производ: DW3410
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ги остава површините совршено чисти без гребаници.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS