Спреј - Восок за заштита на мат бои Lampa S100 Matt-Wax Spray 250ml

Спреј - Восок за заштита на мат бои Lampa S100 Matt-Wax Spray 250ml

890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
Производител: S100
Шифра на производ: DW3460
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

S100 Matt wax spray - 250 ml

Provides long term protection from environmental influences such as rain and UV radiation. Doesn’t alter the original matt effect. Excellent water, oil and dirt-repellent properties. Easy to apply. Suitable for matt surfaces as found on motorcycles and helmets including paint, foil and rubber coatings.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS