Lampa Reflexy Рефлектирачки Елек

Lampa Reflexy Рефлектирачки Елек

1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 91413
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

Life vest certified by standard EN1150.

High visibility material with reflective trims.

Tight-fit thanks to stretch sections to fit onto jacket. No flapping while biking.

2 zip pockets. 1 front zip

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS