Кацига Nox Premium Next Shaker Kakhi/Orange
  • Кацига Nox Premium Next Shaker Kakhi/Orange
  • Кацига Nox Premium Next Shaker Kakhi/Orange

Кацига Nox Premium Next Shaker Kakhi/Orange

5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
Производител: Nox Helmets
Шифра на производ: NextShakerKakhi
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

TYPE : Neo vintage and innovative jet helmet

COMPOSITION : Polycarbonate outer shell / Polyester inner padding

SCREEN : Double sun visor

SECURITY : Quick release Buckle

TECHNOLOGY : Bluetooth ready for GPS

LINER : Washable and removable liner

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS