Ракавици кожни A-Pro Firepower бели

Ракавици кожни A-Pro Firepower бели

2.900 ден.
без ДДВ: 2.458 ден.
Производител: A-PRO
Шифра на производ: firepower beli
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

Gloves Sport / Touring / Enduro / Custom / Scooter . MATERIALS: Full grain leather . PROTECTION: protective knuckles, fingers, wrist, palm . INSIDE: polyester . SIZES: XS to 3XL . COLOR: various colors . Gloves leather sports . Velcro strap for adjustment . Padded palm.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS