Ракавици A-Pro Cutfingers Extra

Ракавици A-Pro Cutfingers Extra

690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Производител: A-PRO
Шифра на производ: cutfinger
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

Custom Gloves . MATERIALS Full grain leather . PROTECTION: leather padded palm only . INTERIOR: leather . SIZES: XS to 3XL . COLOR: black . Velcro strap for adjustment . Without fingers for added lightness and breathability .

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS