Пантолони A-Pro Tecnology

Пантолони A-Pro Tecnology

6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Производител: A-PRO
Шифра на производ: Tecnology
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

Black trousers Textile high resistance, with removable protectors on knee . Front pockets with zipper and elastic ankle . Elastic waist, stretch over the knee, internal thermal and waterproof breathable membrane removable . Front pockets with zip ventilation, removable braces with buttons . Available sizes 28 to 44 (U .S .) and from 42 to 58 (EUROPEAN UNION) .

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS