Пантолони женски A-Pro Starlight Lady

Пантолони женски A-Pro Starlight Lady

5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
Производител: A-PRO
Шифра на производ: Starlight
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

Textile trousers Woman . High resistance, with removable protectors on the knees . Elastic waist . Removable thermal lining . Waterproof-breathable membrane .

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS