Пантолони A-Pro Oxigen
  • Пантолони A-Pro Oxigen

Пантолони A-Pro Oxigen

5.500 ден.
без ДДВ: 4.661 ден.
Производител: A-PRO
Шифра на производ: Oxigen
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

TEXTILE TROUSERS . COLOR: black . SIZES: 26 to 36 (American sizes) corresponding to from 40 to 50 (European sizes) . Perforated Textile inserts . Multiple closure with velcro and zipper in the ankles . Zipper jacket / trousers hook . Removable protectors on knee . Reflective insert . Adjustable waist combined with stretch inserts . Stretch Textile inserts at strategic points in life and in the back of the knees . 2 front pockets with zipper . Padding hips . Mesh lining antiseptic .

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS