Фармерки A-Pro Falco

Фармерки A-Pro Falco

3.900 ден.
без ДДВ: 3.305 ден.
Производител: A-PRO
Шифра на производ: Falco
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

Trouser Jeans . MATERIALS: jeans Cotton . PROTECTION CE: removable knee . SIZES: 28 to 44 (USA) Corresponding to sizes 42 to 58 (EUROPEAN) . COLORS : black or blue . Jeans trousers with removable protectors on hip . CE removable protectors knee . 5-pocket classic cut . Relaxed fit . A good compromise for those who do not want to give up the sportiness of trousers .

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS