Чизми Falco Level 2 Grey/Red

Чизми Falco Level 2 Grey/Red

10.960 ден.13.700 ден.
без ДДВ: 9.288 ден.
Производител: Falco Boots
Шифра на производ: Level2red
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

“Micro-Synth” upper and “Air-Tech” ventilated lining. P.U. moulded shin, calf and ankle plates. Micro-adjustable and replaceable P.U. buckles. Heavy-duty leather heat-shield. Moulded rubber sole with reinforced arch support.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS