Навлаки за ракавици Lampa Rain Days T4

Навлаки за ракавици Lampa Rain Days T4

990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 91305
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Material: PVC coated nylon.
  • Three-fingered grip.
  • Elasticized wrist.
  • Reflex insert.
  • Taped sewing

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS