Кошула Kevlar S-Tech ST725 сива
  • Кошула Kevlar S-Tech ST725 сива

Кошула Kevlar S-Tech ST725 сива

5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
Производител: S-tech
Шифра на производ: ST725siva
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS