Кацига Nox N633 Airshock сина / црвена
  • Кацига Nox N633 Airshock сина / црвена
  • Кацига Nox N633 Airshock сина / црвена

Кацига Nox N633 Airshock сина / црвена

6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Производител: Nox Helmets
Шифра на производ: N633Airshocksinacrvena
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

SHELL : polycarbonate made with innovative and high quality materials

LINING: Washable and removable lining

COMFORT: Ventilation system to avoid heat and humidity

TECHNICAL DETAILS : Breathguard in rubber & Neck brace adaptable

SAFETY: Quick release Buckle

PACKAGING : Delivered with helmet bag

CERTIFICATION: Certified ECE – 22.06

SIZE : XS – XXL

SPECIFICITY

Removable and washable lining
Micrometric buckle
Ventilations
Breath guard
ECE 22.06

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS