Балзам за нега на кожа S100 250ml
  • Балзам за нега на кожа S100 250ml

Балзам за нега на кожа S100 250ml

850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: DW3448
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Intense protection against moisture and ageing. For all types and colours of smooth leather (including perforated leather). Permanent moisture protection thanks to beeswax. Keeps the leather smooth and supple for longer. It can be absorbed quickly without residue. Colour restoration without greasy sheen. Maintains the breathability of climate membranes.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS