Јакна A-Pro T53 сива
  • Јакна A-Pro T53 сива

Јакна A-Pro T53 сива

7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Производител: A-PRO
Шифра на производ: Т53 сива
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

Jacket Sport / Touring / Enduro / Scooter . MATERIALS: high strength Textile, reinforced seams . PROTECTIONS: approved removable CE protectors on shoulders and elbows, removable back reinforcement. SIZES: S to 3XL . COLOR: various colors . Waterproof front closure with double zip . Front and rear ventilation . Fastening zip to link jacket/trousers . Reflective Inserts . Adjustment belt both sides with stretch inserts . Antiseptic net lining . Removable thermal lining . Waterproof breathable interior membrane .

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS