Јакна A-Pro Special

Јакна A-Pro Special

7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Производител: A-PRO
Шифра на производ: Special
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

Touring Jacket . MATERIALS: high strength Textile with reinforced seams . PROTECTION CE: approved removable protectors on shoulders and elbows. Removable back reinforcement . Internal removable thermal membrane HotLife SIZES: S to 3XL . COLOR: various colors . 100% waterproof and reflective inserts for increased visibility at night . Front air intakes and rear . Velcro straps adjust to life . Consists of outside front pockets . Back zipper for jacket / trousers .

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS