Прекривка за нозе Lampa Scooter-Mate
  • Прекривка за нозе Lampa Scooter-Mate
  • Прекривка за нозе Lampa Scooter-Mate

Прекривка за нозе Lampa Scooter-Mate

2.900 ден.
без ДДВ: 2.458 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 91335
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Scooter-mate, universal leg-cover

Cordura waterproof fabric.

Reflective inserts.

Quilted inner lining.

Adjustable waist belt.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS