Чизми Falco Mixto 5 Adv

Чизми Falco Mixto 5 Adv

12.960 ден.16.200 ден.
без ДДВ: 10.983 ден.
Производител: Falco Boots
Шифра на производ: Mixto5ADv
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

Oil-treated "Micro-Synth" upper. “High-Tex” waterproof membrane. Contoured P.U. moulded shin plate. “D3O” ankle cups. Micro-adjustable buckles closure. Leather heat-shield. Heavy duty textured sole.

Tecnologies :

  •  
  •  
  •  
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS