Жмигавци Лед Lampa Zephyr
  • Жмигавци Лед Lampa Zephyr

Жмигавци Лед Lampa Zephyr

1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 90493
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Zephyr, Led corner lights - 12V LED

Approved. Amber light. Cables with quick-fit connectors. Rubberized overhang and crack-proof joint. Interchangeable cover

Dimension: 72,5x21,5 mm
Approval: E

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS