Жмигавци / Штоп секвенцијални задни Lampa Line-SQ
  • Жмигавци / Штоп секвенцијални задни Lampa Line-SQ

Жмигавци / Штоп секвенцијални задни Lampa Line-SQ

1.900 ден.
без ДДВ: 1.610 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 90477
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Line SQ Rear, sequentiary led corner lights and rear parking/stop lights - 12V LED

  • Sequentiary amber light
  • Red light for position/stop
  • Cables with quick-fit connectors
  • Gummed overhang
  • Hight vibration resistance
  • E approved
Dimension: 92x16 mm
Approval: E

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS