Флешер 2 пина, plug & play електронски флешер уред - 12V - 10A

Флешер 2 пина, plug & play електронски флешер уред - 12V - 10A

500 ден.
без ДДВ: 424 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 91616
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Flasher 2 Pin, plug & play electronic flasher device - 12V - 10A

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS