Сајла за заклучување Lampa Club Ø 12 mm - 180 cm

Сајла за заклучување Lampa Club Ø 12 mm - 180 cm

690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 90624
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Club, security cable lock Ø 12 mm - 180 cm

Anti-scratch plastic coating. 2 keys included

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS