Сајла за заклучување Lampa Cobra 120cm

Сајла за заклучување Lampa Cobra 120cm

1.600 ден.
без ДДВ: 1.356 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 90606
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Cobra, hardened steel cable lock - 120 cm

With antiscratch PVC coating.

Self-locking function. 3 keys included.

Dimension: sez. Ø 24 mm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS