Блокатор на кочница GP Kompozit
  • Блокатор на кочница GP Kompozit
  • Блокатор на кочница GP Kompozit

Блокатор на кочница GP Kompozit

2.900 ден.
без ДДВ: 2.458 ден.
Производител: GP Kompozit
Шифра на производ: GP101839
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Description:
Aluminum CNC processing.
is anodical coating.
is resistant to impacts.
provides the security of your motorcycle.
Easy to use thanks to your pocket (instead of putting gloves or easily in your bag).

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS