Визир Дефлектор GP Kompozit
  • Визир Дефлектор GP Kompozit
  • Визир Дефлектор GP Kompozit
  • Визир Дефлектор GP Kompozit
  • Визир Дефлектор GP Kompozit
  • Визир Дефлектор GP Kompozit

Визир Дефлектор GP Kompozit

2.900 ден.
без ДДВ: 2.458 ден.
Производител: GP Kompozit
Шифра на производ: GP901512
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
MEASUREMENTS:
WIDTH: 34cm
LENGTH: 17cm
THICKNESS: 4mm

DESCRIPTION:

It is scratch resistant.
Adjustable up and down.
It is a model that can be attached by squeezing without drilling the glass

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS