Lampa Рачка Темпомат
  • Lampa Рачка Темпомат

Lampa Рачка Темпомат

350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 90073
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Cruising, anti-fatique throttle assist

Helps to maintain constant speed while resting your wrist

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS