Lampa Grip Tank X1 Странични Грип Налепници за Резервоар
  • Lampa Grip Tank X1 Странични Грип Налепници за Резервоар

Lampa Grip Tank X1 Странични Грип Налепници за Резервоар

1.200 ден.
без ДДВ: 1.017 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 90508
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Easy mounting. Protects the tank from scratches and scuffs caused by rubbing the legs against the body. Helps reduce fatigue during braking.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS