Топчиња за вилушка за штендер М6 A-Pro SC7005

Топчиња за вилушка за штендер М6 A-Pro SC7005

300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
Производител: A-PRO
Шифра на производ: SC7005
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Bobbin Spools . MATERIAL: alloy . COLOR: black / gold / red / blue . Support in light alloy . Complete with screw M 6 .

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS