Bar End ретровизори A-Pro SR4408

Bar End ретровизори A-Pro SR4408

990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Производител: A-PRO
Шифра на производ: SR4408
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Pair of rear-view mirrors made of black metal and plastic, which can be used for motorcycle handlebars. Supplied with bar end 2 adapters: 2 x 13mm x 17mm 2

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS