Lampa Рачки со Греачи 12V
  • Lampa Рачки со Греачи 12V

Lampa Рачки со Греачи 12V

1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 90536
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Heated grips, 12V

  • Four temperatures selection with integrated switch.
  • Separated control unit from the grips.
  • Anti-slip rubber grips.
  • Protection against polarity inversion.
  • Suitable for handlebars Ø 22 cm.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS