Штрафови за маски (5МА) Сет  од 10 пар.
  • Штрафови за маски (5МА) Сет  од 10 пар.

Штрафови за маски (5МА) Сет од 10 пар.

750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 91655
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Set of 10 clip fit kits for motorcycle fairings (each kit consists of screw, washers and clip)
  • In anodized aluminum alloy
  • Ideal for motorcycle fairings

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS