Гел перниче за седиште GelPad Large Lampa

Гел перниче за седиште GelPad Large Lampa

1.600 ден.
без ДДВ: 1.356 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 91449
Достапност (кол. на залиха): Нема на залиха
Количина:
  • Universal gel seat cushion.
  • Ideal for long journeys, absorbs shocks and vibrations.
  • Grip in the lower part
  • L - 29x22

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS