Спреј антифог за визир Lampa Helmet visor antifog 100 ml

Спреј антифог за визир Lampa Helmet visor antifog 100 ml

300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 91679
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

The special formula has been conceived for preventing the condensation and ensuring excellent visibility. It reduces the refraction of light and ensures excellent visibility while night ridings. Immediate effect without damaging rubber or plastic surfaces.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS