Сет за репарирање гума Lampa

Сет за репарирање гума Lampa

750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 94259
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

The kit contains: 1 pliers, 1 t-handle reamer, 1 plugger tool, 1 rubber cement 13gr, 5 plugs, 1 cutter

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS