Средство за суво чистење Lampa S100 Waterless CLeaner 500ml

Средство за суво чистење Lampa S100 Waterless CLeaner 500ml

990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: DW3420
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

S100 Waterless cleaner - 500 ml

Quick cleaning without water. Cleaning and care in just one step. Even removes dried-on insects. Colour-restoration effect. Care components preserve the surface and provide protection against weathering. Reduces the adhesion of dirt. Guarantee material compatibility and not to cause scratching.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS