Масло 2Τ IP Scooter 2

Масло 2Τ IP Scooter 2

350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Шифра на производ: Scoter2
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Синтетичко масло за новата генерација двотактни мотори со автоматски миксер. Специјално дизајниран за скутери и мопеди.

Спецификации: API TC; JASO FC

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS