Стоп светло со држач за таблица A-Pro FR1640

Стоп светло со држач за таблица A-Pro FR1640

1.200 ден.
без ДДВ: 1.017 ден.
Производител: A-PRO
Шифра на производ: FR1640
Достапност (кол. на залиха): Нема на залиха
Количина:

Rear light unit with red light and stop light, made of metal, with black color, with integrated license plate flange. Thanks to the pre-assembly of cables and resistors, this light is ready to use and easy to install. Approved ***

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS