Стоп светло лед A-Pro FR1605

Стоп светло лед A-Pro FR1605

990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Производител: A-PRO
Шифра на производ: FR1605
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

OMOLOGATION: E11 . MATERIAL: plastic . COLOR: black . LED taillight and brake light . Clear lens, complete with wiring . Clear lens . Complete with wiring material .

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS