Држач со безжичен полнач за мобилен Nox Technix U-Phone

Држач со безжичен полнач за мобилен Nox Technix U-Phone

2.500 ден.
без ДДВ: 2.119 ден.
Производител: Nox Helmets
Шифра на производ: Uphone
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Универзален држач за смартфон со вграден индукционен полнач.

Одговара за сите смартфони со големина до 6,5

Безжично QI полнење: 15W

USB Quick 3.0 полнење: 18W

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS