Држач за телефон со кожна футрола Arwic
  • Држач за телефон со кожна футрола Arwic
  • Држач за телефон со кожна футрола Arwic

Држач за телефон со кожна футрола Arwic

1.200 ден.
без ДДВ: 1.017 ден.
Производител: Arwic
Шифра на производ: HolderLeather
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Leather Covered Design

Zipper Lock Mechanism

Water and Dustproof

Superior Protection Against Impacts

360 Degree Rotating Structure

Mirror and Handlebar Connection

6.8 inch Screen Capacity

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS