Optiline Soft Case, универзална футрола за мобилен
 • Optiline Soft Case, универзална футрола за мобилен
 • Optiline Soft Case, универзална футрола за мобилен
 • Optiline Soft Case, универзална футрола за мобилен
 • Optiline Soft Case, универзална футрола за мобилен

Optiline Soft Case, универзална футрола за мобилен

1.200 ден.
без ДДВ: 1.017 ден.
Производител: Optiline Duolock
Шифра на производ: 90429
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Soft Case, universal case for smarphone

 • Suitable for devices max size 85x170 mm
 • Waterproof, recharge cable entry hole.
 • Touch screen window cover.
 • With sun visor.
 • Safety cable included.
 • Compatible with all Optiline mounts.
 • Duolock quick fixing/release system

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

 • 00 389 2 2653 253
 • 00 389 70 273 005
 • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS