Optiline Mag Pro, адаптер за Duolock систем и магнети
  • Optiline Mag Pro, адаптер за Duolock систем и магнети
  • Optiline Mag Pro, адаптер за Duolock систем и магнети
  • Optiline Mag Pro, адаптер за Duolock систем и магнети

Optiline Mag Pro, адаптер за Duolock систем и магнети

850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Производител: Optiline Duolock
Шифра на производ: 91810
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

3M VHB™ adhesive.

Compatible with Optiline mounts and Mag holders.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS