Optiline Titan Bar, држач за мобилен
  • Optiline Titan Bar, држач за мобилен
  • Optiline Titan Bar, држач за мобилен
  • Optiline Titan Bar, држач за мобилен

Optiline Titan Bar, држач за мобилен

1.400 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
Производител: Optiline Duolock
Шифра на производ: 90560
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Titan Bar, mirror and crossbar mount

The rubberized ball reduces shocks and vibrations. Pre-cut rubber spacer. Adjustable fixing system. Heavy duty metal die-casting structure. Compatible with all Optiline cases. DuoLock quick fixing/release system.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS