Држач - Футрола со УСБ полнач за мобилен Tex 2084 USB
  • Држач - Футрола со УСБ полнач за мобилен Tex 2084 USB

Држач - Футрола со УСБ полнач за мобилен Tex 2084 USB

1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Производител: Tex Motor
Шифра на производ: Tex2084usb
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS