Држач за акциона камера Lampa
  • Држач за акциона камера Lampa
  • Држач за акциона камера Lampa
  • Држач за акциона камера Lampa
  • Држач за акциона камера Lampa

Држач за акциона камера Lampa

990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 90425
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Compatible with most action cam covers.

Adhesive base. Adheres to flat and curved surfaces (non-textured, non-porous)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2024. UKION SHOPS